Masáž prostaty | MasazeStusioPraha.cz

Masáže Studio Praha Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady

Prostata a sexualita

Přirozená sexualita, tedy pohlavní styk s partnerem je základem nejenom partnerského soužití. Ale i schopnosti fungovat v lidské komunitě. Neboť jsme skupinový živočišný druh. Zdraví prostaty takto ovlivňuje i vaše vazby a chování ve skupině. Sice existuje podstatně silnější vlivy, které ovlivňují vaše skupinové chování, ale to je na jinou kapitolu.

Pokud váš sexuální život je již za mladickým zenitem a jste již ve věkové skupině pokročilých padesátníků, je potřeba péči o vaší prostatu věnovat velkou až maximální pozornost. Předstojná žláza je základem pro dostatečně kvalitní sexuální život ve středním věku a později.

Pokud možno pravidelné a početně dostatečné milování za měsíce má pozitivní vliv na celkové zdraví. Milování totiž velmi prospívá mužské prostatě. A i když právě nemáte přítelkyni, pak masturbace je velice zdravá a je to cesta ke zdravé předstojné žláze. Bylo prokázáno, že pravidelné masírování tkáně vašeho pohlavního údu cca až o polovinu snižuje riziko vzniku rakoviny prostaty.

Mluvím o pravidelné masturbaci, nikoliv ejakulaci. S přibývajícím věkem se snižující počet ejakulací klidně až na úroveň jedné ejakulace měsíčně u 60-letého muže a není to nic divného. Naopak, častější ejakulace může oslabovat takový 60-letý organismu. Záleží na kondici vašeho organismu. Je to opravdu vysoce individuální. Ale zpět k sexualitě…

Využijte každé situace pro bezpečné pohlavní aktivity. Kdo je bez partnerky a zkouší ženu najít, ať už vážnou známost nebo jen pro potěšení najít, zjevně cítí, že i „kvalita“ žen upadá. Ale opačně platí to samé, pánové. 🙂 Toto by byla opět jiná kapitola.

Milujte se, Masturbujte, Masturbujte, milujte se.

Opravdu několikrát týdně. Pokud jste zrovna v obtížné životní etapě, myslete na ty krásné chvíle milování, které jste prožili. Nakonec i lechtivé stránky, filmy či fotografie plní svůj účel – pokud je vaším cílem udržet si zdravou prostatu. Prostata a sexualite jsou spojené nádoby.

Moje masáž prostaty je tedy vaší silnou zbraní!

Udrží vaší prostatu ve dobrém zdravotním stavu. Po mé masáži prostaty ještě u mně ve sprše vám doporučuji ejakulovat. Podle hodnocení vás mých „Mužů“ jsem prý opravdu sympatická „paní doktorka“, takže ejakulace ve sprše by neměla být pro vás problém. A je opravdu důležité ejakulovat pokud možno hned po masáži prostaty – uvolněné toxiny z předstojné žlázy se vyplaví v ejakulátu.

 

Předstojná žláza je jiný název pro prostatu.

Těším se na vás. U mně jste v nejlepších rukách.

MarieKarolína – vaše osobní masérka
Masáže Praha 2

Vyhledávání

Štítky

Masáž prostaty | MasazeStusioPraha.cz

Otevírací doba
Po-Čt 8:00-20:00
Pá 8:00-19:00

Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.

Adresa
Masáže Studio Praha
Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 – Vinohrady

© Masazprostaty.info
Web vytvořil TomyS.cz