Masáž prostaty | MasazeStusioPraha.cz

Masáže Studio Praha, Mánesova 813/4, 120 00 Praha 2 - Vinohrady

Abych předešla množství dotazů k Masáži prostaty, ty nejčastější vaše Dotazy a Odpovědi na ně uvádím zde jako Otázky a Odpovědi:

Od 25.srpna 2023 je objednání na masáž prostaty nebo obecně jinou moji masáž, terapii prováděno pouze přes online rezervační systém. Bližší info proč tomu tak nadále je jsem vysvětlovala zde.

Kontaktujte mě. Vzhledem k mému vytížení… a pokud jste pro mě „nový“ kontakt, ideálně přes SMS. Email procházím málo. Klidně volejte. Pokud pracuji, mobily nezvedám… a mám ho i ztlumený či vypnutý, abych nerušila masáž/terapii. Může se stát, že neznámá čísla nestihnu obvolat. Takže první kontakt – ideální krátká SMS s obsahem „Jaká masáž“ a „2-3 vaše návrhy na termín“. Většinou zavolám zpátky po přečtení zprávy.

Na základě vaší SMS nebo vašeho zmeškaného volání můžete obdržet moji <AutoSMS> zprávu (max. 1x/den). Ta informuje o mých volných termínech v nejbližších dnech. POZOR! <AutoSMS> aktualizuji většinou po nové objednávce – pokud to stihnu.

Uložte si moje mobilní číslo +420 732 415 988 do vašich kontaktů. Prosím, volný termín může (ale nemusí) být až za několik dní. Termí masáÁze prostaty dle vaśich moźností. Přesto, většina mužů i žen by ráda JEN večer.  Ale to není reálné. Zkuste najít termín v době vašeho oběda či ráno od 8:00. někdy možné již od 7:30. Pokud jste v centru či širším centru Prahy, snad lze dohodnout se zaměstnavatele možnost 1,5 hodiny volna (třeba s dobou vašeho oběda) a zaskočit ke mně na masáž.

Navrhněte tedy 2-3 termíny a pošlete je v SMS. Na SMS reaguji hned jak mohu (ASAP). Pokud vyhovuje, potvrdím SMS. Pokud žádný nevyhovuje, volám vám. Dohodneme se telefonicky. Pokud se nedovolám, volejte. Případně další kolo SMS možných termínů z vaší strany.

Přicházíte na masáž. Volitelné úvodní sprchování. Masáž probíhá výhradné na mém masážním lehátku. Masáž poprvé zkoušíme ve 3 polohách. Každému muži vyhovuje jiná poloha. Opakovaná masáž již v poloze, které vám je komfortní.  Masáž má část úvodní, která je většinou tou delší (individuálně), vedoucí k uvolnění potřebných svalových partií. Druhou částí je vlastní masáž prostatické žlázy. Po masáži osprchování. Podrobnější postup a další info.

Masíruji prsty ruky. Při vnitřní masáži prostaty přes hráz mám pochopitelně jednorázovou zdravotní elastickou rukavičku.

Předejdu přídným dotazům: Nepoužívám žádný anální vibrátor či jiné pomůcky. Jste na ZDRAVOTNÍ masáži a ne erotické masáži. Nejdůležitější je, že musím prstem cítit, zda vaše prostatická žláza není zvětšená, zbytnělá či průžná apod. Tomu přizpůsobuji masáž vaší prostaty.

Většina mužu je uplně nahá. Vlastně nepamatuji si jiný případ. Vzhledem k oblasti provedené másáži a úvodní uvolňovací části masáže je prakticky reálné mít maximálně tílko/nátělnik či tričko. Lehátko je vyhřívané, zima vám nebude.

Prakticky podobně jak svoje jiné zdraví prospěsné masáže. Od roku 2011 již vlastně nepřetržitě. Mám opravdu bohatou praxi. Navíc jsem velice empatická masérka a terapeutka. Tedy dokáži se navnímát na vaše pocity.

Poprvé cca 60 minut, neboť většinou zkoušíme tři polohy při vlastní masáži prostaty. Která poloha vám bude dostatečně komfortní. Již opakované masáže prostaty jsou 45 až 50 minut podle potřeby úvodního sprchování.

Po ukončení vlastní masáže při finálním sprchování VELICE doporučuji ejakulovat. Vyplavíte tak toxiny, které se při masáži uvolnily. Tato ejakulace je opravdu více než vítána vaší prostatou.

Těším se na vás,

MarieKarolína – osobní masérka & terapeutka

Masáž prostaty | MasazeStusioPraha.cz

Otevírací doba
Po-Čt 8:00-20:00
Pá 8:00-19:00

Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.

Adresa
Masáže Studio Praha
Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 – Vinohrady

© Masazprostaty.info
Web vytvořil TomyS.cz