Masáž prostaty | MasazeStusioPraha.cz

Masáže Studio Praha, Mánesova 813/4, 120 00 Praha 2 - Vinohrady

Masáž prostaty

Přivedli vás zdravotní problémy s vylučováním k lékaři, kdy zdravotní masáž prostaty zažijete poprvé od lékaře?

Bijte na poplach!

To se ale s velkou pravděpodobností s vaší prostatou už něco děje … a pak tato masáž nemusí být pro tebe zrovna příjemná. Může být až tak nepříjemná, že příště při slovech masáž prostaty vám naběhne husí kůže a řeknete si „díky, tak tohle už radši ne.“

Mám mnoho mužů, kteří u mě masáž prostaty rádi vyhledávají. Masáž prostaty jim přináší příjemné pocity, hluboké a intenzivní prožitky. Více mužů dosahuje při masáži prostaty orgasmus, který je pro ně srovnatelný s orgasmem při milování nebo při masáži penisu.

 

Masáž prostaty | MasazProstaty.Info
Zdravotní masáž prostaty

Prostata

Malý orgán velikosti vlašského ořechu … řídí sexuální život muže a spolu s penisem a varlaty symbolizují mužské principy a mužnost. Rakovinou prostaty je leckdy jediná informace, kterou muž o prostatě pochytí. Prostata má obrovský význam pro sexuální život muže a jeho dlouhodobou sexuální harmonii. Špatná či oslabená funkčnost prostaty má na tvé zdraví, tvoji psychiku i sexuální život neblahý vliv.

 

Úkol prostaty?

Hlavní úkolem je tvorba tekutinu nazývané sperma. Sperma je řečištěm pro spermiím cestovat a umožňuje jim přežít.

Masáž prostaty vyprazdňuje tekutinu z vašich prostatických kanálků. Nejúčinnější je vnitřní masáž přes hráz. Tato vnitřní masáž může být někomu chvíli.  Ale to vétšinou netrvá dlouho.

 

Začínající problémy s prostatou:

Při močení: slabé močení, slabý proud moče, časté močení, bolest při močení, časté močení v noci, nechtěný únik moči.

Ve vašem sexuálnim životě: začínají problémy s erekcí, ejakulaci, dostřik semena je krátký, ejakulátu málo – má zvláštní zápach, chuť, vzhled, kontrakce prostaty při ejakulaci jsou slabé. Bolestivá ejakulace.


Později se může dostavit i impotence, kdy muž není schopný dosáhnout a udržet dostatečnou erekci. Postupně začíná ztrácet zájem o sexuální život a milování. Tyto indikace můžou poukazovat na nemoc, nebo oslabení prostaty.

 

Prostatitida

Prostatitida je otok a zánět prostaty. Příznakem je bolest při močení a bolest kolem slabin a v oblasti pánve.

Urolog může diagnostikovat tento stav prostaty. Může otestovat tekutinu, která pochází z vašich prostitických kanálků, aby zjistil, co způsobuje problém.

Při léčbé prostatidy je možnost a účinnost masáže prostaty tou nejlepší cestou. To nevylućuje podpůrné užívání vitamínu a specializovaných léčiv.

Pokud urolog již musí díky špatnému stavu prostaty nasadit antibiotika a nesteroidní protizánětlivá léčiva,  která zmírňují tlak a otok uvolněním tekutiny hromadící se v prostatě, je častějśí masáž prostaty naprostou nutností. 

V pokročilejším stádiu prostatidy studie prokázaly účinnost masáže prostaty několikrát týdně spolu s užíváním antibiotik. Tato kombinace poskytuje úlevu od bolesti a tlaku.

 

 

Problémy s prostatou můžou být způsobeny:

Ve fyzické rovině:

 • vyčerpání pohlavních žláz z důvodů časté ejakulace
 • nedostatečný přísun živin, které vyžadují pohlavní orgány
 • špatná životospráva
 • překyselení organismu z důvodu nesprávného stravování
 • duševní napětí, fyzické vyčerpání, stres, přepracovanost
 • nestřídmý život

 

V psychické rovině:

 • neporozumění, resp. napětí mezi partnery
 • nahromaděná uraženost a zloba,
 • nároky a nespokojenost ve vztahu k ženám
 • necitlivé vyjádření partnerky směrem k muži nebo k jeho mužství
 • přeceňování svých sil
 • strach ze selhání
 • pochybnosti o sobě a zavrhování svého mužství
 • nemoci – obzvláště
 • nemoci ledvin, močového měchýře, cukrovka, kornatění cév, poranění páteřního kanálu, potíže ze zády, se zažíváním

 

Filosofie Tao pro správnou funkci prostaty nabádá k úpravě jídelníčku, masáži prostaty, masáži varlat, aplikaci bylinek jako prevence tak léčby při prvních příznacích oslabené funkce prostaty. Učení Tao klade snad největší důraz na kontrolu ejakulace. Ano, energetická bouře u muže, tedy tvoje ejakulace, významně odčerpává energii, především z ledvin.

 

Taoismu poukazuje, že za nedostatečnou erekci může také slabá sexuální energie muže, jako důsledek časté ejakulace, při které muž ztrácí v podobě semena svoji životodárnou esenci, vyčerpává energii ledvin a tím i svoji sexuální sílu.

 

Nedostatečnou erekci zlepšíme spolu rozvíjením vaší sexuální energie a též omezením vaší ejakulace (pokud to je vaše volba).

 

Omezením ejakulace nepřijdete o sexuální potěšení a své vytoužené uvolnění v podobě orgasmu. Když se naučíte mít pod kontrolou svoji ejakulaci, můžete nejen udržet energii v těle a neztrácet tak svojí životní sílu, ale také můžete prožívat orgasmy opakovaně za sebou. Představte si to jako výbuch v oblasti podbříška, kdy slast a rozkoš se vám šíří celým tělem.

 

Masáž prostaty je:

 • Dobrou prevencí k tomu jak udržet zdravou prostatu.
 • Podpůrnou terapií u potíží. Masáž pomáhá při impotenci, padání vlasů, upravuje hormonální stav v těle, řeší problém hyperplazie (nezhoubné zvětšení prostaty) může příznivě ovlivnit i problémy s inkontinencí (samovolný únik moči). Masáž pomáhá při počátečních potížích s prostatou. Závažnější problémy patří určitě do rukou lékaře.

 

Průběh masáže prostaty

Volitelné úvodní sprchování. Masáž probíhá výhradně na mém masážním lehátku. Masáž poprvé zkoušíme ve 3 polohách. Každému muži vyhovuje jiná poloha. Opakovaná masáž již v poloze, které vám je komfortní.  Masáž má část úvodní, která je většinou tou delší (individuálně), vedoucí k uvolnění potřebných svalových partiíDruhou částí je vlastní masáž prostatické žlázy.

Masáž prostaty lze provádět zvnějšku a nebo vnitřně. Já se snažím provádět vždy vnitřní masáž prostaty. Efekt je neporovnatelně vyšší při vnitřní masáži přes anální otvor.

Úvodní, časově delší část masáže se soustřeďuje na uvolnění požadovaného svalstva a na získání vaší důvěry. Masíruji vaše hýždě, zasahuji masáží do spodní části zad a dolních končetin. Nezbytné je skutečně uvolnění celého tělo. Věřím, že se budete se mnou cítit bezpečně a komfortně.

Po uvolnění svalových partií pokračuji v masáži třísel a hráze. Postupuji pomalu a před vnitřní masáží se dostatečně dlouho pohybuji v okolí vašeho análního otvoru. Na konečníku se nachází mnoho nervových ukončení, které podstatně více aktivuji při terapii Anální mapování. Má empatii a podle reakcí vašeho těla vypozoruji správny okamžik, kdy mám vstoupit dovniř a začít druhou finální čast masáže, t.j. vlastní másáž prostatické žlázy.

Pochopitelně můžeme spolu komunikovat v průběhu masáže. Nelíbí se vám něco? Máte „divné“ zvláštní pocity? Máte pocit okamžitého nutkání odskočit si na WC? Pochopitelně hned se vyjadřujte! Nebo máte pocit, že bych měla zkusit něco jinak?

Při první vaśí masáźi prostaty vyzkoušíme vnitřní masáž ve třech polohách, aby jste zjistil, která je pro vás ta nejlepší. Většinou to bývá poloha na zádech.
Vlastní masáž prostaty trvá od několika málo minut až po 12 či více minut. Pro minimálně 1/5 z mých mužů je až tak vzrušivá, že při ní mají velice kvalitní erekci.

Po ukončení vlastní masáže následuje vaše sprchování, při kterém vám doporučuji dosáhnou ejakulace. Nesmírně zdravé. Vyplavíte uvolněné toxiny z vaší prostaty.

Objednejte si svoji ZDRAVÍ prospěšnou Masáž Prostaty.

 

Těším se na vás.

MarieKarolína – osobní masérka & terapeutka, Masáže Praha 2 Vinohrady

 Úpravou jídelníčku lze zlepšit celý náš zdravotní stav.

Zde si však uvědomte fakta, že dnešní kalorická hodnota potravin (včetně ovoce a zeleniny), kterou nakupujeme ve spotřebnich řetězcích a v naprosté většině dalších obchodů, je katastrofální. Ovoce a zelenina jsou sklízeny podtržené, tedy nemají v sobě prakticky žádné vitamíny, leckdy jsou před vlastním prodejem dále na vzhled upraveny … atd.

Podobně neúčinné či jen s min. obsahem jsou v naprosté většině vitamínové preparáty, které jsou v dostání v lékárnách z distribuce pharmaceutických koncernů. Nastudujete a nekupujete ty silné vitamínové preparáty. Nespoléhejte na denní dávky (údaj DDD). Např. u hořčíku (magnesium) je správná hodnota denního příjmu okolo 500mg. Ale většino se uvádí jakjo DDD okolo 120-150mg. Podobně vitamín C by měl být až 1gr denně. V zimním období více.

Ceník

Masáže prostaty
1050 / 1000 Kč
/45 minut
Platební brána / HOTOVOST

12 komentáře

 • Radim Nový

  Dobrý den, můžu k Vám přijít na masáž, i když nemám problémy s prostatou? Jen mi je tato masáž velmi příjemná.

  S pozdravem,
  Radim

  • MarieKarolína

   Hezký den p. Radime,

   ano, můžete. Ale neplést si moji ZDRAVOTNÍ masáž prostaty s nějjakou erotickou/sexuální službou! Ale to předpokládám po seznámení se s tímto mým webem je Vám zjevně jasné. Já NEbráním nikomu se ke mně objednat na masáž prostaty, i když ji po stránce zdravotní zrovna ještě nepotřebuje či se mu prostě jenom zamlouvá jako Vám.

   MarieKrolína

 • test

  omlouvám se to byl omyl. Tom

  • MarieKarolína

   V pořádku p. Tomáši. Nic se nestalo. Děkuji za vyřešení.

   Marie

 • Mirek

  Děkuji za odpověď pí. Marie. Je mi 43. chápu, že to je asi individuální. Ale jestli tedy správně rozumím, vhodnější by bylo absolvovat masáž spíše s větším množstvím semene, než vyprázdněný…?
  A nehrozí, že tedy dojde k „vytlačení“ semene už v průběhu masáže?

  Děkuji, rád najdu co nejdříve vhodný termín a objednám se následně na Vašich stránkách.
  M.

 • Mirek

  Dobrý den, rád bych se k Vám objednal na masáž prostaty. Nemám s touto masáží žádné zkušenosti. Pročítal jsem info na Vašich stránkách ale nenašel jsem, zda je lepší v době před masáží spíš nějakou dobu neejakulovat, nebo spíše ano, krátce před masáží? Jde mi o to, zda množství semene má nějaký vliv na průběh masáže, tlaky, nepříjemné pocity a pod…? Děkuji předem za informace,
  s pozdravem
  Mirek

  • MarieKarolína

   Hezký den p. Mirku,

   ani jste neuvedl svůj věk. Pak těžko radit. Stejné je to zcela individuální. Máte nějakou frekvenci ejakulace. Ať už při styky s partnerkou či masturbaci… Takže pokud máte zkušenost, že vaše spermové váčky obnovuje skoro do plna za cca 48 hodin… nebo až za 2 týdny… tak jste si odpověděl. Vyvolání ejakulace nejlépe HNED po ukočení masáže prostaty je pro vaše zdraví VÍTANO<. Prosím, podle toho se snaźte zařídit ?

   „Množství“ ejakulovaného semene by určitě mělo být nadpoloviční vašich běžných možností. Uvědomte si, že touto ejakulací vyplavujete toxiny z vaší prostatické žlázy.

   Těším se na Vás, MArieKarolína

 • Daniel Machacek

  Dobrý den,
  Po delších a citelných problémech s benigní hyperplasií prostaty, a nekonečných i trochu bolestivých problémech při noční návštěvě WC kdy mi už na urologii předpovídali brzkou nutnost braní léků, vyřešila paní masérka jednoduše tak jak je zde popsáno.
  Po několika návštěvách s úpravou životosprávy s odstupem se to zlepšilo natolik, že vlastně ani nevím, že původní problém byl tak obtěžující, kdy zlepšující efekt po návštěvě vydrží rozumnou dobu.
  Paní masérka má zjevně praxi, umí to, masáž prakticky vůbec není nepříjemná (až na ejakulaci na konec) tak jako na urologii a při dodržení rozumné hygieny při vzájemné důvěře se moc nestydím.
  A díky tomu postupu, doporučení, článkům zde a změně životosprávy mohu s partnerku dosáhnout orgasmu bez ejakulace.
  D.

  • MarieKarolína

   Hezký den p. Danieli, děkuji za vaše VELICE pozitivní hodnocení. Při takové praxi jakou mám JÁ… a při šíři profesního záběru, dokáži nejen správně Analyzovat ale i velice erudovaně SYNTETIZOVAT! :-). Těším se na Vás. MarieKarolína

 • Honza

  Dobrý den,
  ještě jsem u Vás nebyl jsem objednaný na pondělí na tantru

 • Jan Berka

  Dobrý den byla mě doporučena masáž prostaty je reálné se s Vámi domluvit na nějaké první schůzce. Dost se stydím je to pro mě velice delikátní problém. Děkuji za reakci.
  S pozdravem Jan Berka

  • MarieKarolína

   Hezký den p. Honzo,

   již spolu komunikujeme pa emailu. A věřím, že se v rámci možností Vám moje masáž prostaty líbila :-). Byť byla čistě zdravotní. MarieKarolína, Masáźe Praha 2

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Masáž prostaty | MasazeStusioPraha.cz

Otevírací doba
Po-Čt 8:00-20:00
Pá 8:00-19:00

Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.

Adresa
Masáže Studio Praha
Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 – Vinohrady

© Masazprostaty.info
Web vytvořil TomyS.cz