Masáž prostaty | MasazeStusioPraha.cz

Masáže Studio Praha Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady

Jak na masáž prostaty?

Jak na nasáź prostaty?

Ti muži, kteří ke mně přicházejí na masáž prostaty, vnímám především jako muže, kteří mají v dané chvíli (týdnech, měsících, let) většinou již závažný zdravotní problém. Špatná funkce jejich předstojné žlázy významně ovlivnila kvalitu jejich sexuálního života. Ale především významně zasahuje do jejich běžného každodenního života.

Jak zasahuje?  Například problémy močového ústrojí muže, zvýšena četnost návštěvy WC způsobená snížením průtoku močové trubicee, který je utlačován zvětšenou a již zduřelou prostatou atd.

Prostata se nachází ad perineem (místo mezi varlaty a konečníkem), na rozhraní konečníku a močového měchýře. Jednoduše je i o několik centimetrů uvnitř řitního otvoru směrem nahoru k pupíku. Zdravá předstojná žláza je velikosti VLAŠSKÉHO ořechu. Pokud je již zvětšená (zduřelá), může její velikost být až k velikosti kaštanu.

Kdo má provádět masáž prostaty?

Někteří muži mohou mít „štěstí“ v tom, že jejich manželka či partnerka jim zkusí takovou masáž dopřát. „Neštěstím“ ale může být, že napoprvé to není pro naprostou většinu mužů vůbec příjemný zážitek. Napoprvé jde zkazit celkový dojem či úplně znegativnit masáž prostaty. Psychický blok lze muži z této masáže vytvořit snadno.

Moje doporučení je, aby minimálně několik prvních masáží prostaty prováděla skutečná odbornice na masáž prostay. Proto jsem také vyhledávanou specialistkou na tuto masáž. Masáž od urologa muže či ženy není nikdy pohodová. Urolog se vám nikdy nebude věnovat tak opatrně a důvěrně, jako se vám věnuji já. A ani tak dlouho. Sterilní bílé prostředí ordinace není symbolem důvěry a klidu.

Masáž prostaty patří mezi praktiky potřebující konkrétní atmosféru klidu, pohody a důvěry.


Jak provádíme masáž?

Jak probíhá masáž prostaty u mě popisuji zde. Drobné odlišnosti mohou být, každý muž je individuální subjekt mého působení.


Sex a prostata?

Tato problematika je natolik obsáhlá a pokud bych měla popsat některé své zážitky z klienty, pak to bude obsahem na příští samostatný příspěvek.

 

Předstojná žláza je jiný název pro prostatu.


Těším se na vás. U mně jste v nejlepších rukách.


Marie – vaše osobní masérka

Vyhledávání

Štítky

Masáž prostaty | MasazeStusioPraha.cz

Otevírací doba
Po-Čt 8:00-20:00
Pá 8:00-19:00

Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.

Adresa
Masáže Studio Praha
Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 – Vinohrady

© Masazprostaty.info
Web vytvořil TomyS.cz