Masáž prostaty | MasazeStusioPraha.cz

Masáže Studio Praha, Mánesova 813/4, 120 00 Praha 2 - Vinohrady

O mně

Masáž prostaty patří po Sportovní masáži rekondiční k nejvíce vyhledávané masáži pro muže. Ale denně mít jen tyto dva druhy masáží je fyzicky i psychicky náročné. Změna je život. Proto každého z vás či z vašich blízkých či známých ráda přivítám i na jiných terapiích či masážích.

Moje profesní zaměření je široké.

Zdůraznila bych především:

  • Zdravotní masáže, např. Lymfatická masáž a Proti celulitidě a pro formování postavy. Mají významný vliv na tvarování a formování postavy. Ideální pro vaše manželky a přítelkyně.
  • Relaxační masáže – celá řada z nich jsou atraktivní volbou pro vaši relaxaci. např. Havajská masáž Lomi-Lomi, Masáž lávovými kameny pro muže i ženy. Specializované pro muže Koňaková masáž celého těla. Pro ženy Marocká masáž arganovým olejem. Každý si u mně vybere svůj masážní zážitek.
  • Tantrické masáže (tantra masáže) – jsou samostatným a obsáhlým blokem specializovaných masáží, kde dochází ke skloubení prožitků těla a duše. U mně je tantra masáž i významnou energetickou terapií.
  • Lechtání – oblíbené především u mladších ročníků (především v rozmezí 15-40 let). A jiné Dotykové terapie, které jsou s velkým zdravotním účinkem pro tělo i duši.
  • Zážitkové rituály pro náročné. Většina rituálů má významný kosmetický účinek.

 

A podle mnoha ohlasů klasická Thajská masáž nebo Thajská olejová masáž je u mně lepší jak od rodilé Thajky. Přijďte posoudit sami.

 

Těším se na Vás,

 

MarieKarolína – osobní masérka & terapeutka

Masáž prostaty | MasazeStusioPraha.cz

Otevírací doba
Po-Čt 8:00-20:00
Pá 8:00-19:00

Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.

Adresa
Masáže Studio Praha
Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 – Vinohrady

© Masazprostaty.info
Web vytvořil TomyS.cz