Masáž prostaty | MasazeStusioPraha.cz

Masáže Studio Praha Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 - Vinohrady

Online rezervace na masáž prostaty?

Moje časová vytíženost řešením vašich objednávek se po vzniku nových webů značně zvýšila. Zpřehledněním nabídky do více webu podle problematiky, tedy kromě tohoto webu pro masáž prostaty v Praze na samostatné weby o Tantra masážích a o zážitkové terapii Lechtání a pochopitelně můj hlavní web o masážích v Praze a jejich samostatná SEO vedou ke zvýšenému zájmu nových klientů. Jsem pochopitelně moc ráda.

Situace se stává kritickou a musela jsem zvážit jiné možnosti komunikace.  Sloučit a zefektivnit komunikaci – rada prý nad zlato: online rezervace jako jediný vstupní bod pro vaše objednávky.

Na radu pana vývojáře webu se nechala přesvědčit na online Rezervační systém.

Od 25.srpna 2023 tedy objednání se na masáž prostaty v Praze už jen přes online Rezervační systém. Jiným kanálem již objednávky přijímat nebudu. Ale…

Kdo se chce dovědět, tedy jaké  další důvody a úvahu mě k uvedené změně vedly, jaký to bude mít dopad na dvě malé skupinky mých klientů, kteří budou mít u mě budou mít výjimku z povinného používání mého rezervačního systému, to vše najdete na mém hlavní webu Masáže Praha.

Dále rozšiřuji zdejší menu Otázky a Odpovědi o předpokládané vaše dotazy, které se vztahuji k problematice „Jak se správně objednat?“ a jak budu nadále hodnotit popularitu svých klientů. Popularita vychází především ze základní zásady „Nedělej nikomu TO, co nechceš aby někdo dělal tobě“. Narážím především na problém neomluveného rušení masáží prostaty (vlastně to že nepřijdu, neomluvím se  a nereaguji snad nelze nazvat jinak než naprostou lidskou neslušností) především u zcela nových či u velice nepravidelných klientů. U objednávek na masáž prostaty jste VY moji muži byli vzorní. Pamatuji se jen na dvě či tři zrušené termíny masáže prostaty z důvodu „Vyšší moci“. Pokud máte zájem, seznamte se s i dalšími informací na výše uvedeném odkazu, budu ráda.


Těším se na vás. U mně jste v nejlepších rukách.


MarieKarolina – vaše osobní masérka,
vaše Masáž prostaty Praha

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyhledávání

Štítky

Masáž prostaty | MasazeStusioPraha.cz

Otevírací doba
Po-Čt 8:00-20:00
Pá 8:00-19:00

Mimo uvedenou otevírací dobu po domluvě.

Adresa
Masáže Studio Praha
Mánesova 813/4 120 00 Praha 2 – Vinohrady

© Masazprostaty.info
Web vytvořil TomyS.cz